Kam na výlet?

Pec pod Sněžkou samozřejmě nabízí spoustu možností kam vyrazit na výlet. Na některou z krkonošských turistických tras, ať už na Sněžku, do Obřího dolu nebo  na Luční boudu či k pramenům Labe. V okolí Pece a v dojezdové vzdálenosti se však nabízí i řada dalších zajímavých destinací.

 

Aquapark TropicanaAquapark Tropicana – Hotel Golebiewski – Karpacz-
 Rozsáhlý aquapark s několika bazény a tobogány, saunovým světem, venkovním koupalištěm i solnou jeskyní. Hotel Golebiewsky pak nabízí vynikající kavárnu i restauraci. Skvělý program nejen do deštivého počasí! Výlet si užijí nejen děti,ale i dospělí.

        Pec pod Sněžkou – Karpacz – 37,8 km  (51min. autem) Aquapark Tropicana

Z penzionu Toska za 41 minut autem.Park miniatur Kowary – Můžete zde shlédnout dokonale zpracované architektonické památky Dolního Slezska ,které jsou v životní velikosti v dosahu cca 50 km, a třeba získat inspiraci k dalším výletům.

Pec pod Sněžkou – Kowary – 29,8 km (41 min. autem) Park miniatur

Lázeňské město Jánské lázně – Příjemné lázeňské městečko se salónní atmosférou, rozkládá se na úpatí Černé hory a můžete zde, kromě návštěvy lázní, využít i služeb mnoha restaurací, kaváren a obchůdků.

Pec pod Sněžkou – Jánské lázně – 15,1 km ( 20min. autem) Jánské Lázně 

V ZOO jste cca za 48 min. autem od našeho penzionu.

ZOO Dvůr Králové – Jedinečné nahlédnutí do světa exotických zvířat na ploše 27ha. Lze nově využít možnosti jet vlastním vozem na Safari a vidět zvířata z bezprostřední vzdálenosti nebo nahlédnout do tématických pavilonů.

Pec pod Sněžkou – Dvůr Králové – 44,3 km(48 min. autem) ZOO Dvůr Králové

Z našeho penzionu jste cca za 24min. autem u Stachelbergu. Stachelberg – Vojenské muzeum a největší dělostřelecká tvrz v České Republice. Můžete zde shlédnout i obnovené zákopy z roku 1938 nebo zdolat věž Eliška.

Pec pod Sněžkou – vesnice Babí – cca22km ( 24 min. autem) Stachelberg

Muzeum sklaMuzeum skla Harrachov – Harrachovské muzeum skla je součástí sklárny. Obsahuje ucelenou sbírku historického skla přímo z harrachovské produkce a ve sklárně můžete shlédnout i procs výroby nebo si jej dokonce sami vyzkoušet.

Pec pod Sněžkou – Harrachov – 66,3 km (1h 17 min. autem) Muzeum skla


              hornicke-muzeum-harrachov-poznejte-podzemi-krkonos

   Hornické muzeum Harrachov – Muzeum hornictví , kde jsou k vidění ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje používané k těžbě, mapy a historické fotografie dolu i prohlídková štola dlouhá zhruba  1 000 m.

Pec pod Sněžkou – Harrachov – 66,3 km (1h 17 min. autem) Muzeum hornictví

Z Pece p. Sněžkou na výlet do Kuksu

Hospital   Kuks – jedinečný barokní komplex, kde můžete shlédnou barokní lékarnu  U Granátového jablka, hrobku  rodiny Šporků, kostel  Nejsvětější Trojice, alegorie ctností a neřestí od M.B.Brauna.

Pec p. Sněžkou  – Kuks – 43,5m (45min. autem) Hospital Kuks


Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function cwppos_show_review(), 0 passed in /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-content/themes/flat/content-single.php on line 29 and exactly 1 expected in /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-content/plugins/wp-product-review/includes/legacy.php:18 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-content/themes/flat/content-single.php(29): cwppos_show_review() #1 /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-includes/template.php(690): require('/var/www/vhosts...') #2 /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-includes/template.php(647): load_template('/var/www/vhosts...', false) #3 /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-includes/general-template.php(155): locate_template(Array, true, false) #4 /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-content/themes/flat/single.php(5): get_template_part('content', 'single') #5 /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-includes/template-l in /var/www/vhosts/drevocomplet.cz/penziontoska.cz/wp-content/plugins/wp-product-review/includes/legacy.php on line 18