Přečtěte si recenze

Alena U. napsala:

Pekný večer prajem milý pán Vrkoslav do Krkonoš,

čas beží veĺmi rýchlo. Ani sa mi  nechce veriť, že pred mesiacom v auguste – srpnu 2017-  bola naša velká turistická skupina z Bratislavy pod vedením Andyho P. ubytovaná vo Vašom príjemnom zariadení a užívala si pobyt vo Vašich krásnych horách.
Samozrejme s pobytom sa mi spájajú príjemné  spomienky na Vašu super kuchyňu ,na to, ako ste sa o nás vzorne starali vrátane borůvkových lívanečkú,kynutých rohlíčků…atd.
Veĺmi rada si spomínam na tento pobyt u Vás. Verím,že sa máte dobre a zvládate všetkých turistov  pri dobrom zdraví.

Zuzka H. napsala:

Dobrý den všem,

dovolte mi, abych alespoň cestou mohla poděkovat p. Vrkoslavovi s rodinou za skvěle připravenou akci 2.9.2017 – 3-.9.2017 na penzionu TOSKA.
Pro informaci všech ostatních, jednalo se o oslavu 40. narozenin mojí maličkosti, takže důležitá akce 😀

Pokud budete potřebovat připravit nějakou akci na odpočinkovém a příjemném místě v Peci pod Sněžkou s výborným jídlem a službami, vřele doporučuji 🙂

 

Dušan H. napsal:

Tenhle penzion absolutně předčil naše očekávání. Útulný rodinný penzion, velmi příjemné prostředí, velmi přátelský personál a hlavně pan vedoucí Vrkoslav, který s vámi při každé příležitosti rád ztratí slovo a budete na něj dlouho vzpomínat. Je zde absolutní klid a naše děti jsou nadšené, včetně nás (a našeho labradora :). A ta kuchyně…?! Dokonalá, co jídlo, to s láskou připravené, žádné rychlovky. Jelení svíčková btw do teď jedno velké aaaach ! Příští rok přijedeme zase, pokud bude vše při starém, prostě KARMA!

S díky a s pozdravem rodina Hornova

 

Josef G. napsal:

Dobry den,
Předem se omlouvam za diakritiku, jelikož píší z telefonu!

V termínu 21.1.- 27.1.2017
V daném termínu jsme navštívili Vas penzion a chtel bych vyjádřit, ze diky panu Vrkoslavovi jsem se rozhodl se vyjádřit k našemu pobytu! Nikdy recenze nepíší, ale nyni to udelam!
Nelze vse ani vyjádřit v textu, jelikož pozitiv bylo nespocetne mnoho. Rozhodli jsme se pro pristi rok zopakovat nasi zimni dovolenou, ale pokud by
Pan Vrkoslav jiz nebyl přítomen, nemam duvod se vracet!
Pracuji v obchode vice jak 15 let, a proto mohu zhodnotit chování lidi v současnosti, a jak si dnes váží svých zakazniku! Nikdy se nevracim na stejne misto, ale nyni to jen Diky panu Vrkoslavovi uděláme. Anuluji vsechny negativní rezenze lidi, kteří stale jen hledají problemy a způsoby, jak ublížit lidem, kteří si váží svých zakazniku a delaji svou praci s láskou. Uspechy v každé činnosti jsou jen zuroceny tim, ze děláme praci, kterou milujeme.
Servis, ktery nam pan Vrkoslav poskytnul, je nepopsatelny, mam na mysli jen v tom nejlepším pojetí!!! Ochotný, tolerantní, vstřícný člověk na svém miste, ktery vi, co a proc to dela!!! Jidlo maximálně luxusní, od snídaně az po večeři, opravdu luxusní !!! Neumim ani vyjádřit nase nadšeni, překvapeni a údiv, se kterým jsme se setkali!!!
Celá jeho rodina nam poskytla takovy servis, ktery nedostanu ani v 5* hotelu!!!
Mohl bych tu psat hodiny, ale pak by to bylo asi nudné, jelikož negativa jsme po celou dobu našeho pobytu neobjevili!!!
Tímto chci jeste jednou velmi poděkovat rodine Vrkoslavové a tesim se na opětovné setkání!!!!
Mockrát děkuje za skvělou péči Josef Grebeň, Michaela Čalubová a Adam Grebeň.