O nás

Penzion TOSKA

Penzion Toska

Ubytování

Kvalitní ubytování v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky, které se nachází v krkonošském horském středisku Pec pod Sněžkou – Velká Úpa.

K dispozici Vám je hračkami vybavený  dětský koutek, herna, kde si můžete zahrát šipky či stolní fotbal, i společenská místnost s televizí, kde máte možnost zapojit si vlastní flash disc s prezentacemi, výukovými materiály či filmy.

Wi-fi připojení je zdarma dostupné v celém objektu.

Penzion je celoročně v provozu a naše poloha, cca 800 m od centra Pece pod Sněžkou, umožňuje celou škálu zimních i letních aktivit a zároveň ničím nerušenou, klidnou dovolenou v malebném horském prostředí.

V zimním období zajisté oceníte skutečnost, že penzion se nachází poblíž největšího lyžařského areálu v České republice, skiareálu Černá hora-Pec. Od penzionu Vás, podle potřeb, dopravíme až ke sjezdovce. Rovněž můžete využít pravidelné linky skibusu, který staví cca 100 m od penzionu.

V letním období je chata ideálním výchozím bodem turistických a cyklo tras (Sněžka, Růžová hora, Portášovy boudy, Obří důl, …).

Lehce dostupná je Lanová dráha Sněžka, wellnesscentrum  a bowling (hotel Relax), bobová dráha, Monkey park a množství vyhlášených restaurací a klubů.

Penzion je celoročně přístupný po upravované, asfaltové cestě s parkováním přímo u objektu, zdarma.

Penzion Toska je vhodný nejen pro pobyty rodin, párů či jednotlivců, ale i pro firemní akce, oslavy nebo školní zájezdy. Pokoje jsou nově zrekonstruované a každý z nich disponuje vlastním sociálním zařízením. Každodenně je Vám k dispozici bar, s řešením Vašich přání či problémů Vám pomůže náš ochotný personál.

Stravování

Nabízíme Vám vynikající kuchyni podávanou formou polopenze.

Snídaně probíhají tradičně, formou švédských stolů, kde jsou pro Vás každé ráno připraveny variace sýrů, salámů, zeleniny, cereálií apod. Těšit se můžete rovněž  jogurt, na čerstvé pečivo, chléb, i pomazánky. Pokud rádi končíte snídani nějakou tou sladkou tečkou, nebudete zklamáni, neboť denně je připravováno sladké pečivo v podobě nejrůznějších koláčů, bábovek apod.

Večeře Vám dávají možnost výběru ze 2 jídel, přičemž vždy jedno z jídel bývá voleno jako lehké, dietní či sladké (různé zeleninové saláty, salát s tuňákem, moderní kuchyně apod.) a jedno bývá zástupcem tradiční české kuchyně.

Zkušenosti personálu, získané mj. léty poskytování služeb na kvalitní úrovni, budou zajisté zárukou Vaší plné spokojenosti.

Není problém připravit jakoukoli dietu (nutné dohodnout předem).

 

Dále nabízíme:

Soustředění,školní výlety

Pořádání firemních pobytů, školení, teambuildingů

Ozdravné pobyty, lyžařské výcvikové kurzy, adaptační kurzy apod.

 

Kde nás najdete: 50°41’26.7″N 15°45’05.4″E