Nabízíme poslední volné pokoje na Silvestr !!!


Penzion TOSKA

Penzion Toska

Ubytování

Kvalitní celoroční ubytování v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením a Wifi připojením k internetu zdarma v celém penzionu, který se svojí výhodnou polohou  nachází v krkonošském horském středisku Pec pod Sněžkou – Velká Úpa. Nejvíce to oceníte v  zimním období, kdy  je  poblíž největšího lyžařského areálu v České republice, skiareálu Černá hora-Pec. Od penzionu Vás, podle potřeb, dopravíme ZDARMA až ke sjezdovce. Rovněž můžete využít pravidelné linky skibusu, který staví cca 100 m od penzionu.

V letním období je chata ideálním výchozím bodem turistických a cyklo tras (Sněžka, Růžová hora, Portášovy boudy, Obří důl,…).Při návštěvě Aquaparku v KARPACZ, vzdáleném autem cca 45 minut, můžeme nabídnout slevové kupóny.
Výborným výletním místem je Park miniatur Dolního Slezska v KOWARECH , kde je celoroční provoz od 9:00 – 18:00hodin.

Lehce dostupná je Lanová dráha Sněžka, wellnesscentrum  a bowling (hotel Relax), bobová dráha, Monkey park a množství vyhlášených restaurací a klubů.

NOVINKOU je vybudovaná finská sauna s  relaxační místností , s hudbou a  aromaterapií s éterickými oleji, vše na 100% přírodní bázi, kterou oceníte po náročných sportovních výkonech na horském vzduchu spolu s celou rodinou, s přáteli, kolegy….

Pro příjemné posezení s přáteli pro vás nově připravena : sluneční terasa s posezením,    pro chvíle pohody posezení u táboráku.

Dětem  je  připraven koutek s trampolínou, dětským hradem s lezeckou stěnou a pískovištěm.

Penzion je celoročně přístupný po upravované, asfaltové cestě s parkováním přímo u objektu, ZDARMA.

Ke každodenní dispozici Vám je hračkami vybavený  dětský koutek, herna, kde si můžete zahrát šipky či stolní fotbal, bar i společenská místnost s televizí, kde máte možnost zapojit si vlastní flash disc s prezentacemi, výukovými materiály či filmy.

Stravování

Nabízíme tradiční českou kuchyni podávanou formou polopenze.Večeře Vám dávají možnost výběru ze 2  domácích jídel od zkušeného kuchaře a provozního v jedné osobě s velmi vstřícným přístupem ke každému s jeho specifickými požadavky na pobyt i stravu-nabídka vegetariánské kuchyně, vyhovíme gurmánským požadavkům jednotlivců i dietním potřebám hosta.

Bohaté snídaně probíhají formou švédských stolů, s variacemi sýrů, salámů, zeleniny, s cereáliemi apod.

V tomto mimořádném období je zajištěna Vaše ochrana před infekcí COVID-19  zvýšenými hygienickými opatřeními v celém penzionu. Dbáme na jejich dodržování po celou dobu pobytu tak, abyste se u nás cítili  bezpečně.

Dále nabízíme:

Soustředění , školní výlety, firemní akce, oslavy.

Pořádání firemních pobytů, školení, teambuildingů

Ozdravné pobyty, lyžařské výcvikové kurzy, adaptační kurzy apod.

Kde nás najdete: 50°41’26.7″N 15°45’05.4″E