O nás

Penzion TOSKA

Penzion Toska

Ubytování

Kvalitní ubytování v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky, které se nachází v krkonošském horském středisku Pec pod Sněžkou - Velká Úpa.

K dispozici Vám je hračkami vybavený  dětský koutek, herna, kde si můžete zahrát šipky či stolní fotbal, i společenská místnost s televizí, kde máte možnost zapojit si vlastní flash disc s prezentacemi, výukovými materiály či filmy.

Wi-fi připojení je zdarma dostupné v celém objektu.

Penzion je celoročně v provozu a naše poloha, cca 800 m od centra Pece pod Sněžkou, umožňuje celou škálu zimních i letních aktivit a zároveň ničím nerušenou, klidnou dovolenou v malebném horském prostředí.

V zimním období zajisté oceníte skutečnost, že penzion se nachází poblíž největšího lyžařského areálu v České republice, skiareálu Černá hora-Pec. Od penzionu Vás, podle potřeb, dopravíme až ke sjezdovce. Rovněž můžete využít pravidelné linky skibusu, který staví cca 100 m od penzionu.

V letním období je chata ideálním výchozím bodem turistických a cyklo tras (Sněžka, Růžová hora, Portášovy boudy, Obří důl, ...).

Lehce dostupná je Lanová dráha Sněžka, wellnesscentrum  a bowling (hotel Relax), bobová dráha, Monkey park a množství vyhlášených restaurací a klubů.

Penzion je celoročně přístupný po upravované, asfaltové cestě s parkováním přímo u objektu, zdarma.

Penzion Toska je vhodný nejen pro pobyty rodin, párů či jednotlivců, ale i pro firemní akce, oslavy nebo školní zájezdy. Pokoje jsou nově zrekonstruované a každý z nich disponuje vlastním sociálním zařízením. Každodenně je Vám k dispozici bar, s řešením Vašich přání či problémů Vám pomůže náš ochotný personál.

Stravování

Nabízíme Vám vynikající kuchyni podávanou formou polopenze.

Snídaně probíhají tradičně, formou švédských stolů, kde jsou pro Vás každé ráno připraveny variace sýrů, salámů, zeleniny, cereálií apod. Těšit se můžete rovněž na výborný borůvkový jogurt, na čerstvé pečivo, chléb, i pomazánky. Pokud rádi končíte snídani nějakou tou sladkou tečkou, nebudete zklamáni, neboť denně je připravováno sladké pečivo v podobě nejrůznějších koláčů, bábovek apod., naší specialitou jsou záviny, štrůdly a jablka v županu.

Večeře Vám dávají možnost výběru ze 3 jídel, přičemž vždy jedno z jídel bývá voleno jako lehké, dietní či sladké (různé zeleninové saláty, salát s tuňákem, "ala gyros", moderní kuchyně apod.) a jedno bývá zástupcem tradiční české kuchyně. Jídla jsou z velké části připravována podle starých rodinných receptů zdejšího šéfkuchaře a provozního v jedné osobě.

Zkušenosti šéfkuchaře, získané mj. léty poskytování služeb na nejvyšší úrovni, budou zajisté zárukou Vaší plné spokojenosti.

Není problém připravit jakoukoli dietu (nutné dohodnout předem).

Pokud se rozhodnete pořádat u nás jakoukoli akci, jsme schopni, po předchozí dohodě, uspořádat nejrůznější oslavy, hostiny, rauty či grilování. 

 

Dále nabízíme:

Pořádání pobytů s logopedem

Víkendové adventní dílny

Tematické pobyty

Soustředění

Zprostředkování kurzů (automatická kresba, enkaustika apod.)

Pořádání firemních večírků, školení, teambuildingů

Ozdravné pobyty, lyžařské výcvikové kurzy, adaptační kurzy apod.

 

Kde nás najdete: 50°41’26.7″N 15°45’05.4″E