Ubytování

Penzion TOSKA

Levné ubytování v krkonošském horském středisku Pec pod Sněžkou-Velká Úpa.

Penzion je celoročně v provozu a naše poloha, cca 800 m od centra Pece pod Sněžkou, umožňuje celou škálu zimních i letních aktivit a zároveň ničím nerušenou, klidnou dovolenou v malebném horském prostředí.

Ubytování je vhodné nejen pro rodiny, páry a jednotlivce, ale i pro firemní akce, oslavy nebo školní zájezdy. Pokoje jsou nově zrekonstruované a každý z nich disponuje vlastním sociálním zařízením. Po celý den je Vám k dispozici bar a náš ochotný personál.

Stravování

Součástí pobytu u nás, v penzionu Toska, je vynikající, domácí kuchyně (polopenze s možností doobjednání obědů, dezertů vlastní výroby, rautů a podobně).

V chatě se nachází též dětský koutek se skákacím hradem, herna (šipky, stolní fotbal) a společenská místnost s televizí s možností zapojit vlastní flash disc s prezentacemi, výukovými materiály či filmy. Wi-fi připojení je zdarma dostupné v celém objektu.

Poblíž penzionu se nachází největší lyžařský areál v České republice, skiareál Černá hora-Pec. V zimním období Vás dopravíme až ke sjezdovce, nebo můžete využít pravidelné linky skibusu, který staví cca 80 m od penzionu.

V letním období je chata ideálním výchozím bodem turistických a cyklo tras (Sněžka, Růžová hora, Portášovi boudy, Obří důl, …).

V blízkosti je také Lanová dráha Sněžka, wellnesscentrum a bowling (hotel Relax), bobová dráha, Monkey park a množství vyhlášených restaurací a klubů.

Penzion je celoročně přístupný po upravované, asfaltové cestě s parkováním přímo v objektu zdarma.